http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/825839slovnikpl_cz.jpg http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/714482IZBA_GOSPODARCZA_LOGO_KOLOR.png

pożyczki
pożyczki2

Newsletter

Zapisani ze strony www 

Współpraca:
LogoFRS2016

logoOCRGnowe


herb powiatu opolskiego

Ogólnopolska Konferencja Techniczna „Optymalizacja produkcji w branży motoryzacyjnej i lotniczej" − 27.10.17 r. Kraków

Serdecznie zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Techniczną pt. "Optymalizacja produkcji w branży motoryzacyjnej i lotniczej".

Izba Gospodarcza "Śląsk" objęła wydarzenie patronatem honorowym.


W przypadku zainteresowania wyjazdem zapraszamy do kontaktu mailo na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie 77 453 84 84

W przypadku zebrania grupy, przewidujemy możliwość zorganizowania transportu.

 

Ogólnopolska Konferencja Techniczna
„Optymalizacja produkcji w branży motoryzacyjnej i lotniczej" 

 

Banner Konferencji 26.10.2017 Kraków

 

Wydarzenie stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie dynamicznie rozwijającego się rynku motoryzacyjnego i lotniczego na wiedzę o najnowszych technologiach. Dedykowane jest dla osób zarządzających firmami produkcyjnymi oraz osób z obszarów szeroko związanych z produkcją, bezpieczeństwem i Utrzymaniem Ruchu. Wykłady ekspertów, prezentacja szerokiego wachlarza rozwiązań wspierających procesy produkcyjne, indywidualne doradztwo merytoryczne, biznesowy networking – to wszystko 26 października w Krakowie.

 

Termin: 26 października 2017 roku

Miejsce: Kraków, Hotel Qubus

Koszt: Udział bezpłatny

Organizator: Axon Media Group

 

Zakres tematyczny wydarzenia obejmuje najbardziej aktualne zagadnienia mające wpływ na rozwój branży motoryzacyjnej i lotniczej: od automatyzacji produkcji, optymalizacji utrzymania ruchu, metrologii przemysłowej po systemy IT i bezpieczeństwo. Przedstawione zostaną przedstawione zostaną trendy, innowacje i rozwiązania najczęstszych problemów, z jakimi borykają się na co dzień osoby zaangażowane w proces produkcji.

Wydarzenie poprowadzą doświadczeni praktycy, którzy są wiodącymi dostawcami know-how dla przemysłu, dlatego uczestnicy, oprócz zapoznania się z nowościami technologicznymi, otrzymają również bezpośrednie wsparcie w zakresie ich wdrożenia.

Prezentacje, case-study i networking

Spotkanie składa się z części konferencyjnej, warsztatów oraz stoisk wystawienniczych, którym towarzyszy networking w gronie przedstawicieli produkcji z kluczowych firm sektora.

W programie m.in:
• Niezawodność instalacji w kontekście czasów przestojów
• Pomiary 2d oraz identyfikacja
• Linie produkcyjne - zintegrowane możliwości sterowania i diagnostyki
• Mobilne roboty kolaborujące jako przyszłość fabryki 4.0
• Specjalistyczne środki smarne i szczeliwa
• Dowody przydatności termowizji na bazie realnych przykładów
• Audyt efektywności energetycznej pneumatyki. Szukanie potencjału oszczędności.
• Zastosowania technologii ultradźwiękowej
• Jak skutecznie połączyć świat automatyki przemysłowej i IT?
• Monitorowanie i śledzenie zasobów jako narzędzie wspierające podniesienia efektywności produkcji
• Systemy bezpieczeństwa maszynowego
• Jak zapewnić bezpieczeństwo w aplikacjach z robotami kolaborującymi?

Praktyczne warsztaty: Środowisko programistyczne mobile planner

Spotkanie będzie znakomitą okazją do poszerzenia wiedzy dotyczącej robotów mobilnych.
Do dyspozycji uczestników oddane zostanie stanowisko demonstracyjne 3i przedstawiające zintegrowane połączenie napędów, robota, systemu wizyjnego i bezpieczeństwa.

Na tym przykładzie zaprezentowane zostaną rozwiązania, których podstawą jest integracja, inteligencja, interaktywność w nowoczesnej fabryce.

Serdecznie zapraszamy

>>Rejestracja - kliknij<<

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

W ramach uczestnictwa zapewniamy: udział we wszystkich prelekcjach, bezpośrednie konsultacje z ekspertami, praktyczne pokazy i prezentacje w ramach fakultatywnych warsztatów, pakiet materiałów konferencyjnych, stoisko z prasą branżową, przerwy kawowe, Imienny Certyfikat Udziału poświadczony przez Krajową Izbę Gospodarczą.

Szczegóły dotyczące konferencji oraz warsztatów na stronie:

http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/optymalizacja_produkcji_branza_motoryzacyjna_lotnicza/

W przypadku pytań prosimy o kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Attachments:
FileOpisFile size
Download this file (Zaproszenie_Konferncja_Techniczna_Kraków 26.10.pdf)Zaproszenie_Konferncja_Techniczna_Kraków 26.10.pdf 1003 Kb
 

   

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików cookie. Konfigurację akceptacji ciasteczek umożliwiają ustawienia przeglądarki internetowej.

Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.