http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/825839slovnikpl_cz.jpg http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/714482IZBA_GOSPODARCZA_LOGO_KOLOR.png

pożyczki
pożyczki2

Newsletter

Zapisani ze strony www 

Współpraca:
LogoFRS2016

logoOCRGnowe


herb powiatu opolskiego

Polsko-Czeskie Spotkanie Informacyjne nt. prowadzenia biznesu na pograniczu polsko-czeskim

Szanowni Państwo,

Izba Gospodarcza „Śląsk” ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Polsko-Czeskim Spotkaniu Informacyjnym nt. prowadzenia biznesu na pograniczu polsko-czeskim, które odbędzie się w dniach 13-14 grudnia 2017 w Sali sala konferencyjnej PANORAMA ul. Szpitalna 13, Opole (Restauracja Venezia)

Polsko-Czeskie Spotkanie Informacyjne nt. prowadzenia biznesu na pograniczu polsko-czeskim przeprowadzone jest w ramach realizacji projektu „Sieć rozwoju gospodarczego pogranicza czesko-polskiego”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2014-2020

Liczymy na Państwa udział w Forum. Dla Gości z dalszych odległości zapewniamy nocleg. Ze względów organizacyjnych oraz na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 11.12.2017 do godziny 12.00. W załączeniu przesyłam program i formularz zgłoszeniowy. Udział w spotkaniu jest nieodpłatny.

Program i formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj

 

   

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików cookie. Konfigurację akceptacji ciasteczek umożliwiają ustawienia przeglądarki internetowej.

Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.