http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/825839slovnikpl_cz.jpg http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/714482IZBA_GOSPODARCZA_LOGO_KOLOR.png

pożyczki
pożyczki2

Newsletter

Zapisani ze strony www 

Współpraca:
LogoFRS2016

logoOCRGnowe


herb powiatu opolskiego

Zaproszenie na bezpłatne konsultacje prawne w dniu 24.10.2017 r.
flagiczpl

Polsko-Czeski Punkt Konsultacyjny


Zapraszamy chętnych przedsiębiorców i organizacje na bezpłatne konsultacje prawno-finansowe w zakresie prowadzenia biznesu na polsko-czeskim pograniczu, realizowane w ramach projektu:

„Sieć rozwoju gospodarczego pogranicza czesko-polskiego”,
współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej
Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2014-2020Konsultacje osobiste odbędą się:

24 października  – w godz. 9-13
                                     
 w siedzibie Kancelarii Adowkackiej AGK
                                       
przy ul. Szkolnej 17/26, w Kędzierzynie-Koźlu

 

 


Prosimy wcześniej poinformować telefonicznie pod nr tel. 77 453 84 84,
lub drogą e-mailową
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  Biuro Izby o zainteresowaniu konsultacjami osobistymi wraz z zakresem tematycznym (w celu zarezerwowania terminu i przygotowania się eksperta do konsultacji).


W ramach Polsko-Czeskiego Punktu Konsultacyjnego istnieje możliwość również konsultacji drogą e-mailową lub telefoniczną. Na zadane zapytania odpowiedzą pracownicy Izby, bądź eksperci specjalizujący się w danej tematyce, współpracujący z Izbą w ramach projektu. Zapytania prosimy kierować na adres 
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  
lub telefonicznie pod numerem tel. 77 453 84 84.


czpl20142020

Projekt ten jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2014-2020 

   

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików cookie. Konfigurację akceptacji ciasteczek umożliwiają ustawienia przeglądarki internetowej.

Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.