http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/825839slovnikpl_cz.jpg http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/714482IZBA_GOSPODARCZA_LOGO_KOLOR.png

pożyczki
pożyczki2

Newsletter

Zapisani ze strony www 

Współpraca:
LogoFRS2016

logoOCRGnowe


herb powiatu opolskiego

Gala Biznesu 2013
Program Gali Biznesu
XIII Gala Biznesu oraz Konkurs „Firma Roku 2012”

Już po raz 13-sty Izba Gospodarcza „Śląsk” we współpracy z Fundacją Rozwoju Śląska oraz Wspierania Inicjatyw Lokalnych organizuje imprezę promującą przedsiębiorczość na Śląsku pod nazwą Gala Biznesu. Tegoroczna Gala odbędzie się w dniu 16 marca 2013 r. w hotelu Arkas w Prószkowie k. Opola.
Więcej…
 
Sponsorzy XIII Gali Biznesu
Sponsorzy :

Więcej…
 
Firmy nominowane w Konkursie "Firma Roku 2012"
Kapituła Konkursu na ostatnim spotkaniu przyznała nominacje następującym firmom:
Więcej…
 
Konkurs "Firma Roku 2012"
XIII Gala Biznesu oraz Konkurs „Firma Roku 2012”

W dniu 16 marca 2013r. w Hotelu ARKAS w Prószkowie podczas XIII Gali Biznesu poznamy laureatów konkursu „Firma Roku 2012” w następujących kategoriach:
- przedsiębiorstwo,
- produkt / usługa,
- junior biznesu.
Więcej…
 
Warunki udziału w XIII Gali Biznesu
Szczegóły uczestnictwa w XIII Gali Biznesu:

1. Do bezpłatnego uczestnictwa w XIII Gali Biznesu upoważniony jest jeden reprezentant Firmy wraz z osobą towarzyszącą. Firmy będącej członkiem Izby Gospodarczej "Śląsk", które do dnia zgłoszenia swojego uczestnictwa uregulowały składkę członkowską za rok 2012 oraz 2013.
Więcej
 


   

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików cookie. Konfigurację akceptacji ciasteczek umożliwiają ustawienia przeglądarki internetowej.

Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.