http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/825839slovnikpl_cz.jpg http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/714482IZBA_GOSPODARCZA_LOGO_KOLOR.png

pożyczki
pożyczki2

Newsletter

Zapisani ze strony www 

Współpraca:
LogoFRS2016

logoOCRGnowe


herb powiatu opolskiego

Gala Biznesu 2008

Gala Biznesu 2008 – 29 luty 2008

Hotel „Centralny” w Kędzierzynie – Koźlu

Gala Biznesu była okazją do uhonorowania najlepszych firm 2007 roku. Podczas tej uroczystości następuje rozstrzygnięcie konkursu „ Firma Roku 2007”. W konkursie zostały nagrodzone najprężniej działające firmy z województwa opolskiego w następujących kategoriach: Eksport, Inwestycje, Innowacje, Usługi oraz Junior Biznesu.Laureaci Konkursu Firma Roku 2007

STATUETKI:

Kategoria EKSPORT – Firma PROTEC Sp. z o.o. z Chróścic

Kategoria INWESTYCJE – Firma PAMAS Piotr Matyszok z Łubnian

Kategoria INNOWACJE – Firma VITROTERM MURÓW S.A. z Murowa

Kategoria USŁUGI – MEBLE BADURA Zakład Stolarski Claudius Badura z Dobrodzienia

Kategoria JUNIOR BIZNESU – DIAMENT SYSTEM Paweł Smolin z Lewina Brzeskiego WYRÓŻNIENIA

Kategoria EKSPORT – Firma BIS MULTISERWIS Sp. z o.o. z Krapkowic

Kategoria INWESTYCJE – Firma STEGU Sp. z o.o. z Jełowej

Kategoria INNOWACJE – Firma CAPEK Sp. z o.o. ze Skrzyszowa

Kategoria USŁUGI – Firma PPHU GABIGA – I z Brzegu

Ważną częścią programu było nadanie tytułu Członka Honorowego Izby Gospodarczej „Śląsk”. Tytuł w tym roku uzyskał Marszałek Województwa Opolskiego Pan Józef Sebesta.

Na Gali podpisane zostało również porozumienia o współpracy z Przedstawicielami Morawsko – Śląskiego Klastra Drzewnego z Republiki Czeskiej.

Gala Biznesu jest okazją do tego, aby w miłej i nieformalnej atmosferze spotkać wybitne osobistości świata biznesu, kultury, nauki, polityki i mediów z kraju i zagranicy. W tym roku mieliśmy gości z Czech, Austrii i Niemiec.

Ponadto Galę uświetnił atrakcyjny program artystyczny Filharmonii Młodych przy Szkole Muzycznej w Kędzierzynie – Koźlu. Jak co roku promowaliśmy śląskie specjały kulinarne, w tym dania z dziczyzny oraz śląskie smakołyki. Swoistą atrakcją wieczoru była także degustacja renomowanych marek win reńskich, które specjalnie na tę okazję przyjechały z Nadrenii – Palatynatu w Niemczech.

 

   

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików cookie. Konfigurację akceptacji ciasteczek umożliwiają ustawienia przeglądarki internetowej.

Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.