http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/825839slovnikpl_cz.jpg http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/714482IZBA_GOSPODARCZA_LOGO_KOLOR.png

pożyczki
pożyczki2

Newsletter

Zapisani ze strony www 

Współpraca:
LogoFRS2016

logoOCRGnowe


herb powiatu opolskiego

Planowanie sukcesji firmy
logo-bialic sokolowski

Rodzinny interes
Wkładasz olbrzymi wysiłek w tworzenie i prowadzenie firmy. Jesteś z niej dumny, choć czasem sprostanie wszystkim przeciwnościom losu wydaje się ponad siły. Myślałeś o tym, kiedy przejdziesz na emeryturę – zasłużony odpoczynek? Zdecydowałeś, kiedy to nastąpi? Czy wiesz co się stanie z firmą po Twoim odejściu?
Jak podaje magazyn Forbes (01/2013) tylko 30 % rodzinnych imperiów wytrzymuje zmianę pokoleniową. Dlatego najbogatsi polscy przedsiębiorcy podjęli już najważniejsze decyzje i realizują swój plan sukcesji pokoleniowej.
Jeśli zastanawiasz się jak to zrobić, to wiedz, że przez ten trudny proces nie przejdziesz sam. Tylko grupa profesjonalnych doradców będzie w stanie pomóc podjąć ci najtrudniejsze decyzje.
Aby prawidłowo przeprowadzić zmianę pokoleniową musisz połączyć wiedzę i doświadczenie z wielu dziedzin: prawa, podatków, finansów oraz psychologii. Każdy, nawet najlepszy plan, aby mieć szansę powodzenia musi zostać wcielony w życie. Wymaga to opracowania i przygotowania optymalnej strategii spadkowej, a w konsekwencji wielu dokumentów, które pozwolą na płynne przekazanie i przetrwanie rodzinnego majątku, rodzinnej firmy.
Musisz wiedzieć, w jaki sposób dokonasz podziału swojego majątku, kiedy i komu go przekażesz w sposób, który zapewni ciągłość prowadzenia rodzinnego biznesu, a jednocześnie zabezpieczy finansowo pozostałych członków rodziny.
Jeśli chcesz spokojnie wybrać moment przejścia na emeryturę i nie martwić się o losy swojego rodzinnego interesu zacznij planować już dziś.

radca prawny Mariusz Bialic
tel. kom. 696 – 002 – 988
tel. stac. 077 - 453 15 65 
Bialic & Sokołowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów s.c.
ul. Kościuszki 30/3, Opole 45-062
www.bialicsokolowski.pl
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 

   

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików cookie. Konfigurację akceptacji ciasteczek umożliwiają ustawienia przeglądarki internetowej.

Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.