http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/825839slovnikpl_cz.jpg http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/714482IZBA_GOSPODARCZA_LOGO_KOLOR.png

pożyczki
pożyczki2

Newsletter

Zapisani ze strony www 

Współpraca:
LogoFRS2016

logoOCRGnowe


herb powiatu opolskiego

Sprzedaż areału w Smržovce - Czechy
Sprzedaż areału w Smržovce

Właścicielem areału, nieruchomości jest personalnie połączona firma REALITY-TECH sp. z o.o., która tylko zarządzała i zarządza tym areałem oraz zajmuje się dzierżawą majątku ruchomego i nieruchomego. Firma jest zrzeszona w Powiatowej Izbie Gospodarczej w Jabloncu, która jest partnerem realizowanego przez naszą Izbę projektu polsko-czeskiego.

Link do czeskiej informacji o sprzedaży areału w Smržovce (zaraz za przejazdem w prawo, kierunek JBC-Tanvald) : Więcej...
Nieruchomość składa się z poszczególnych obiektów (administracyjnego, dawnej stacji transformatorowej – magazynu, garaży – magazynu, hali - magazynu, zewnętrznych utwardzonych i nieutwardzonych powierzchni, dróg, łąki, ogrodzenia).
Ogrzewanie : tylko budowa administracyjna piec gazowy + centralne ogrzewanie.
Woda : z miejskiej sieci wodociągowej.
Kanalizacja : wspólna kanalizacja do zbiornika, z możliwością podłączenia do kanalizacji miejskiej.
Stan obiektu : budynek administracyjny po pełnej rekonstrukcji, inne utrzymywane, stan używany.
Połączenie z drogami komunikacyjnymi: bezpośrednie na trasę Jablonec nad Nisou - Harrachav.
Inne : areał  jest  w całości wykorzystywany przez właściciela i  dzierżawców, utrzymywany w ramach  możliwości finansowych, opróżnienie  obiektu do uzgodnienia.

Cena : 6 750 000,- Kč (czeskich koron)

Zaleta : możliwość sprzedaży jako nieruchomości lub udziałów w sp. z o.o., bez zbędnej zwłoki na KN i bez dalszych nakładów finansowych.

Kontakt :
Za DI-TECH sp.z o.o.
--------------------------------------------
Lhota Vit, ing., sekretarz DI-TECH sp.z o.o.
siedziba: Smetanova 1809/82, 466 01 Jablonec nad Nisou
zakład: Rooseweltova 1096, 468 51 Smrzovka
tel.: +420 483 317 642; fax: +420 483 317 689
tel. kom.: +420 602 345 437
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. http://www.di-tech.cz
 

   

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików cookie. Konfigurację akceptacji ciasteczek umożliwiają ustawienia przeglądarki internetowej.

Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.