http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/825839slovnikpl_cz.jpg http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/714482IZBA_GOSPODARCZA_LOGO_KOLOR.png

pożyczki
pożyczki2

Newsletter

Zapisani ze strony www 

Współpraca:
LogoFRS2016

logoOCRGnowe


herb powiatu opolskiego

Wyjazd studyjny DREMA 2013 Poznań
Wyjazd studyjny na Międzynarodowe Targi Poznańskie
DREMA/FURNICA 2013
16-17 Kwiecień 2013
a-projekt pl-cz
   W dniach 16-17 kwietnia członkowie Izby Gospodarczej „Śląsk” z Opola, wraz z czeskimi przedsiębiorcami, wzięli udział w wyjeździe studyjnym na targi DREMA/FURNICA 2013 odbywające się w Poznaniu. Wyjazd zorganizowano w ramach projektu „Wspieranie rozwoju regionalnych firm na czesko-polskim pograniczu”, Program Operacyjny Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013, realizowane przez Izbę Gospodarczą „Śląsk“ od 1 marca 2013r. Targi DREMA i FURNICA 2013 skierowane są dla przedsiębiorców z branż tartniczej, drzewnej i meblarskiej oraz projektantów mebli.
   Poza polskimi firmami na targach przedstawiali swoje produkty i usługi również przedsiębiorcy z całego świata, m.in. z Niemiec, Czech, Chin. Swoje produkty reprezentowało ponad 520 firm a targi odwiedziło blisko 21 000 specjalistów.
   Celem wyjazdu studyjnego było przede wszystkim nawiązanie nowych kontaktów oraz wymiana informacji pomiędzy przedsiębiorcami z całego świata. W czasie wizyty na Międzynarodowych Targach Poznańskich uczestnicy naszego wyjazdu odwiedzili wiele stoisk, zarówno polskich firm, jak i naszych sąsiadów z południowej granicy. Rozmaitość prezentowanych produktów oraz organizacja stanowisk pozwoliły nam na odwiedzenie i zapoznanie się z niemal wszystkimi propozycjami towarów i usług wystawców. Uczestnicy wyjazdu mieli możliwość udziału w seminarium dotyczącym innowacji w marketingu oraz prezentacji swoich produktów w internecie.
   Podczas targów odbyła się Uroczysta Gala wręczenia Medali DREMA 2013 Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie firma członkowska Izby Gospodarczej „Śląsk“, NESTRO PPHU Sp. z o.o. ze Starego Olesna, została nagrodzona Złotym Medalem MTP za swój innowacyjny odpylacz NE 250.
   Udział w wyjeździe studyjnym był idealną sposobnością do zapoznania się polskich i czeskich przedsiębiorców, biorących udział w wyjeździe. Rozmawiano o sytuacji gospodarczej Polski i Czech, graniczności województwa opolskiego z Czechami, bliskości kontaktów pomiędzy oboma krajami. Wszyscy zgodnie uznali, iż potencjał kontaktów pomiędzy województwem opolskim a Czechami w branży drzewnej jest ogromny. Jeszcze długo po kolacji trwały przyjazne rozmowy, zarówno biznesowe jak i kulturowe, pomiędzy przedsiębiorcami z obu krajów.

1 2
3 4
5 6
 

   

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików cookie. Konfigurację akceptacji ciasteczek umożliwiają ustawienia przeglądarki internetowej.

Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.