http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/825839slovnikpl_cz.jpg http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/714482IZBA_GOSPODARCZA_LOGO_KOLOR.png

pożyczki
pożyczki2

Newsletter

Zapisani ze strony www 

Współpraca:
LogoFRS2016

logoOCRGnowe


herb powiatu opolskiego

Regulamin uczestnictwa w szkoleniu
Regulamin uczestnictwa w szkoleniu

Organizatorem szkolenia jest Izba Gospodarcza „Śląsk"

ul. Ozimska 184 lok.11, 45-310 OpoleI. Zgłoszenie na szkolenie
- W celu zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu, należy wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy przesłać drogą e-mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
- Formularz zgłoszeniowy jest jednocześnie akceptacją przez Zamawiającego ogólnych warunków dotyczących wybranego szkolenia oraz regulaminu uczestnictwa w szkoleniu.

II. Potwierdzenie uczestnictwa
- Zamawiający, otrzyma zwrotną wiadomość e-mailową potwierdzającą rejestrację na szkolenie, która jednocześnie świadczy o zawarciu wiążącej umowy między stronami.
- Dopiero otrzymanie informacji o rejestracji Uczestnika stanowi właściwe potwierdzenie jego uczestnictwa w szkoleniu.
- O wpisaniu na listę uczestników szkolenia decyduje kolejność przychodzących zgłoszeń, liczba miejsc jest ograniczona.
- Najpóźniej 1 dzień przed planowaną datą szkolenia Uczestnik otrzyma, na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym, szczegółowe informację dotyczące szkolenia.

III. Ceny szkoleń i warunki płatności
- Cena szkolenia znajduje się w ofercie szkoleniowej (http://igsilesia.pl/szkolenia.html).
- Opłata powinna być dokonana przelewem na konto Izby lub gotówką w kasie Izby, w terminie 3 dni od daty potwierdzenia rejestracji na szkolenie.
- Wpłatę prosimy dokonać na konto Izby Gospodarczej „Śląsk" :   Alior Bank S.A. 12 2490 0005 0000 4530 8655 1899
- Ceny szkoleń obejmują: udział w zajęciach, komplet materiałów szkoleniowych, poczęstunek, całodniowe przerwy kawowe oraz certyfikat uczestnictwa.

IV. Rezygnacja
- Rezygnację z uczestnictwa w szkoleniu należy zgłosić w formie pisemnej i przesłać na maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. nie później niż 3 dni robocze przed rozpoczęciem szkolenia – wtedy rezygnacja jest bezpłatna.
- W przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż 3 dni robocze przed datą rozpoczęcia szkolenia bądź braku informacji o rezygnacji Zamawiający zobowiązany jest do pokrycia 100% kosztu szkolenia.
- Nieobecność na szkoleniu nie zwalnia z obowiązku zapłaty za szkolenie.
- Istnieje możliwość zastąpienia zgłoszonego uczestnika, inną osobą po ówczesnym poinformowaniu o tym Organizatora.

V. Zmiany terminu i odwołanie szkolenia
- Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany prowadzących oraz miejsca szkolenia z przyczyn niezależnych od Organizatora, oraz do całkowitego odwołania szkolenia w przypadku nie zebrania minimalnej liczby uczestników.
- W przypadku odwołania szkolenia przez Organizatora, każdy Uczestnik otrzymuje informację drogą telefoniczną i/lub pocztą elektroniczną.
- Równowartość wpłaconej uprzednio kwoty za szkolenie zostanie zwrócona są na rachunek bankowy, z którego dokonana była płatność. 

   

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików cookie. Konfigurację akceptacji ciasteczek umożliwiają ustawienia przeglądarki internetowej.

Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.