http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/825839slovnikpl_cz.jpg http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/714482IZBA_GOSPODARCZA_LOGO_KOLOR.png

pożyczki
pożyczki2

Newsletter

Zapisani ze strony www 

Współpraca:
LogoFRS2016

logoOCRGnowe


herb powiatu opolskiego

Forum Polskiej Gospodarki i Turystyki
Chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w Forum POLSKIEJ GOSPODARKI I TURYSTYKI, które odbędzie się 3 czerwca 2014 w Brukseli. Impreza organizowana jest przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Polski w Brukseli we współpracy z biurami regionalnymi w Brukseli. Impreza ta ma na celu promocję w Belgii atrakcyjności polskiej gospodarki oraz polskich osiągnięć z poszczególnych branż:
- meblowej,
- kosmetycznej,
- jachtowy,
- modowej,
- IT i ICT,
- rekreacja i spa.
Forum obejmuje seminaria, spotkania „business to business” oraz prezentację własnego stoiska branżowego, które chcielibyśmy zorganizować z Państwem. Organizatorzy zapewniają darmową powierzchnie oraz posiłki. Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego zapewnia transport. W państwa zakresie byłoby pokrycie kosztów noclegów (około 70 euro /osoba/noc).

PROGRAM FORUM
Forum jest wydarzeniem całodniowym (10.30 – 15.00).

Impreza zamknięta dla zaproszonych gości z różnych branż dostosowanych do profilu wystawców.

10.30 – 11.00 Rejestracja gości
11.00 – 15.00 Wystawa polskich produktów i polskiej oferty gospodarczej (Foyer)

Prezentacja  polskiej oferty spa i wellnes
Spotkania B2B sala Jules Wabbes

ok. godz. 12.30 – 13.30 lunch stojący dla zaproszonych gości (Foyer) 
17.30 – 19.00 Seminarium na temat przemian polskiej gospodarki z udziałem prof. Leszka Balcerowicza i wybitnych przedstawicieli belgijskiej polityki i biznesu: b. premiera Mark Eyskens i b. ministra spraw zagranicznych Louis Michela
19.00 – Spotkanie koktajlowe

OSOBY DO KONTAKTU W UMWO- Anna Bereźnicka, Tomasz Załężny DZP, 77 44 83 253; 255


 

   

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików cookie. Konfigurację akceptacji ciasteczek umożliwiają ustawienia przeglądarki internetowej.

Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.