http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/825839slovnikpl_cz.jpg http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/714482IZBA_GOSPODARCZA_LOGO_KOLOR.png

pożyczki
pożyczki2

Newsletter

Zapisani ze strony www 

Współpraca:
LogoFRS2016

logoOCRGnowe


herb powiatu opolskiego

Międzynarodowe Targi Żywności SIAL 2014
Izba Gospodarcza "Śląsk" oraz Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki zapraszają do skorzystania z bezpłatnej powierzchni wystawienniczej podczas Międzynarodowych Targów Żywności SIAL 2014, które odbędą się w Paryżu w terminie 19-23.10.2014r.
sial
Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki będzie reprezentować woj. opolskie na stoisku w Pawilonie Narodowym.

W ramach stoiska zapraszamy firmy z branży spożywczej oraz okołospożywczej z woj. opolskiego do bezpłatnego skorzystania z powierzchni wystawienniczej.
Stoisko będzie również miejscem do odbywania rozmów B2B, do czego gorąco zachęcamy.


W przypadku zainteresowania skorzystaniem z powierzchni wystawienniczej prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  w terminie do dnia 14.03.2014r.

Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Do korzystania z bezpłatnej powierzchni wystawienniczej upoważnione są wyłącznie firmy zrzeszone w izbach gospodarczych z terenu woj. opolskiego,
dlatego w informacji przesyłanej do OCRG prosimy o przekazanie informacji, że Państwa firma jest Członkiem Izby Gospodarczej "Śląsk".

Ze względu na ograniczone możliwości powierzchni stoiska prosimy o zgłaszanie 1 przedstawiciela firmy, który posługuje sie j. angielskim lub francuskim
w stopniu umożliwiającym prowadzenie rozmów biznesowych.
Koszty związane z transportem oraz zakwaterowaniem pozostaja po stronie firmy.

W przypadku wszelkich szczegółowych pytań prosimy o kontakt pod numerem: 77 403 36 46.
 

   

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików cookie. Konfigurację akceptacji ciasteczek umożliwiają ustawienia przeglądarki internetowej.

Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.